Battlefield Bad Company 2 - Mapy

V Bad Company 2 bude celkem 8 multiplayerových map. Zatím něco víme pouze o 2 z nich (Atacama Desert a Port Valdez). Obecně budou mapy v Bad Company 2 povětšinou velké, jak jsme v této sérii zvyklí.

Patrik Bach o tvorbě map řekl:
„Na každém bojišti jednotlivé týmy začínají v různých koutech mapy a při jejich vytváření jsme se zejména snažili zaměřit na celkovou vyváženost. K tomu nám slouží takzvané „preassure points“, kde se odehrávají hlavní souboje. Tyto body musíme pravidelně rozmístit, aby nedocházelo k tomu, že jeden z týmů bude utlačován. Samozřejmě samotní hráči nesmějí poznat, že jsou mapy takto konstruované"

Atacama Desert

Jak už název napovídá jedná se o pouštní mapu, ve které převládá otevřená krajina a patří spíše k těm menším. Její velikost je zhruba 1km x 1km. Tato mapa není moc dobrá pro snipery, protože jim písek v vzduchu zmenšuje dohled.

Port Valdez

Port Valdez byla první představenou mapou. Má spíše otevřený terén a je celá pokrytá sněhovou přikrývkou. V módu Rush jsou útočníky Rusové a obránci Američané.

Arica Harbour

Tuto mapu by měla charakterizovat vyváženost mezi pěchotou a vozidly. Američané zde útočí na ruskou vojenskou základnu. Na mapě se nechází pouštní město, průmyslová zóna a samozřejmě i přístav. Arica Harbour je jediná mapa ve veřejné betaverzi multiplayeru Bad Company 2.